بعضی وقتا فکر میکنم به اینکه میشه چند سال دیگه بشینم کنار یکی که فکر میکنه ته خطه و آخر دنیاست و دستاشو بگیرم بهش بگم:" عزیز جان گرفتاری من از این روز های تو بیشتر بود ولی غصه نخور همه چیز درست میشه فقط توکل کن و صبر داشته باش " یا قراره همه چیز همینجوری بمونه یا بدتر شه .
این روزا پر از تلاطمه برام . ح دستش خالیه و کلی هزینه داره پیش روش .تو شغلش به مشکل برخورده و هر چی تلاش میکنه برای بهبود وضعیت تغییری حاصل نمیشه .
خودم سال سختی رو گذروندم . روزای بدی رو گذروندم .شرایط همچنان سخته . و داره سخت تر هم میشه انگار حس میکنم دعا هام هیچ جوابی نداره .این گریه های ملتمسانه ی دردناکو هیچکس نمیبینه .
راستشو بگم واقعا فکر نمیکردم هیچوقت در این نقطه از زندگی قرار بگیرم .هیچوقتِ هیچوقت .تصورشم برام سخت و رنج آور بود 
نمیدونم کجای دنیایی .نمیدونم چطور ازت خواهش کنم که بهمون رحم کنی . نمیدونم چی بگم چطوری گریه کنم که مدارا کنی .چیکار کنم که قبول کنی بقول ماُئده چکار کنم که حالت خوب شه
بخاطر تمام بی رحمیا و سنگدلی ها و منفعت طلبی ها و جاه طلبی ها و رفتار های خصمانه ام بخاط همه ی بدجنسی ها و بدخواهی ها و حسادت هام عذر میخوام .منو ببخش . من تو شرایط بدی گیر کردم بقول فیروز بد تو آمپاسم .
منو ببخش واقعا عذر میخوام .کجایی آخه 
مارو از این شرایط نجات بده خواهش میکنم ازت 
تو بگو من چکار کنم که راضی شی و بهمون کمک کنی .
دیگه خیلی خسته ایم . خیلی 
مارو کمک کن .هممونو 
[بغض نوشته های شبانه]

دیوارای کل صورتی و پنجره رو به آفتاب

آب بازی و خنده ی بچه ها ...خانه ی عمه

روز های مه آلود تیر ماه نود و هشت

های ,تو ,ها ,کنم ,کنی ,نمیدونم ,کنم که ,ها و ,رو گذروندم ,چکار کنم ,عذر میخوام

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

reza فروش رزین اپوکسی شفاف - سیلیکون قالب گیری -پلی استر- وینیل استر - فوم پلی یورتان خرید قالب وودمارت Woodmart لبخند می زنم بازرگانی اسلامی اخبار فردا نمونه سوالات آرایشگر ناخن فنی و حرفه ای کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر علی رضائیان دیتا اینفورمیشن وبلاگ قهوه - کافه - کافی شاپ