امشب اولین شبیه که من تو این اتاق خالی درندشت با این سر وشکل دارم میخوابم 

بغض کردم از اینکه باید اینجارو ترک کنم برای همیشه ‌. یاد روزایی افتادم که با وجود کمبود پول بابا بهترین کاغذ دیواری رو خرید برای اینجا ؛ زمینه ی کرم با گل های صورتی و برگای سبز که یه دیوار پرگل و گلدرشته و یه دیوار و مابقی پرتی ها گلای ریز داره .

یاد اون روز که جاهای خالی اتاقو دادم کابینت ساز برام کتابخونه و میزتحریر درست کرد با چوب خاکستری .یاد وقتی که اون ست لوازم تحریر که خاله مژگان آورده بودو چیدم رو میز کنار پنجره .راستی روزایی که از ذوق اینکه پنجرم رو به خیابون اصلیه لبریز بودم .

من تو همین اتاق عاشق شدم .تو همین اتاق بارها و بارها گریه کردم .با نا امیدی با خدا حرف زدم .تو هنین اتاق با ح حرف زدم .همینجا اولین بار .

روزای اول که اومده بودم اینجا ، این خونه ،دوستش نداشتم .آذر ۹۶ بود .بهم حال خوبی نمیداد اما اللن برام خیلی قشنگه حالا که باید ازش جدا بشم برام خیلی با ارزش شده .

راستشو بخوای هیچوقت اینجاشو نخونده بودم که با این حال و این حجم از دغدغه و استرس اینجارو ترک کنم .

یادش بخیر .روزای اول این اتاق که خودم چیده بودمش برام قشنگترین اتاق دنیا بود .و حالا که دارم میرم خیلی قشنگ تر از اولاشه .

اون روزی که داشتم اتاق قبلیمو ترک میکردم .هیچوقت فکرشو نمیکردم روزی برسه که برگردم توش .حتی ۱صدم درصد هم .

اونموقع هم به ذهنم فشار آوردم خاطراتِ بولدِ اونجارو بنویسم ولی حال خوشی نداشتم ‌.

رفیق کاش همه چی حل شه :(

دیوارای کل صورتی و پنجره رو به آفتاب

آب بازی و خنده ی بچه ها ...خانه ی عمه

روز های مه آلود تیر ماه نود و هشت

اتاق ,رو ,برام ,تو ,ترک ,یاد ,یه دیوار ,تو همین ,ترک کنم ,اینجارو ترک ,رو به

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تی خودرو وبلاگ تبلیغاتی کانال VIP سیگنال خریدوفروش سهام در بورس فرازاسپرت Farazsport آسمان ارغوانی ! campro2 موزیک اسطوره Iran-clinic وبلاگ شخصی علی معلمی